Sport muudab elu täielikult. Hommikul tööle minnes ja õhtul koju tulles tekitab see elus ühe suure rutiini, kui aga inimesed leiavad enda elus spordi, muudab see kogu elu. Inimesed muutuvad palju õnnelikumaks, enesekindlamaks, ning kindlasti on tunda, et stressi ega väsimust ei ole enam. Igaüks peab leidma endale viisi kuidas lõõgastuda ning argipäeva muredest ja kohustustest eemalduda. Mina julgen soovitada - tehke sporti!

Spordis on väga oluline järjepidevus ja suur tahe. Need käivad käsikäes. Kui tahad tulemusi, pead järjepidevalt tööd tegema ja vaeva nägema. Aga sa pead ka sellest tegevusest rõõmu tundma. Kui oma tegevust armastad, ei ole probleem varahommikul trenni minna või hilisõhtul pärast pikka tööpäeva tosse jalga tõmmata. Sea omale kõrged eesmärgid ja hakka nende poole püüdlema. KÕIK ON VÕIMALIK!

Sport kui elustiil. Leia endale meelepärane sportlik tegevus ja tunne sellest rõõmu. Ära kunagi lase kellelgi öelda, et Sa ei saa hakkama või Sa ei suuda. Suudad, saad - kui vaid TAHAD!