Töökogemus
2015 kuni tänaseni: Vihdin Yhteiskoulu
Kehalise kasvatuse õpetaja.
2007 - 2012: Pirita Majandusgümnaasium
Kehalise kasvatuse õpetaja.
2010 - 2012: Triatloniklubi 21CC
Jooksutreener. Parim õpilane: Karl-Rauno Miljand.
2009 kuni tänaseni: jooksutreener ja nõuandja.
Edukamaid õpilasi Birgit Pihelgas SK Altius. Eesti tippu kuuluv kesk- ja pikamaajooksja. Karl Mäe SK Altius. Eesti tippu kuuluv kesk- pikamaajooksja. Martin Tarkpea SK Altius. Laura Suur TÜ ASK.
Vanus : 37 aastat
Töökogemus : 10 aastat

Sport kui elustiil. Leia endale meelepärane sportlik tegevus ja tunne sellest rõõmu. Ära kunagi lase kellelgi öelda, et Sa ei saa hakkama või Sa ei suuda. Suudad, saad - kui vaid TAHAD!

“Tagasi juurte juurde”: tänapäeval on palju erinevaid  “treeningtrende” reaalsus on aga see, et tulemuse nimel tuleb vaeva näha. Lihtsat teed oma eesmärkide saavutamiseks ei ole -  on vaid töö hulk, mida näitab tulemus.  Läbimõeldud treeningtegevus ei tähenda uut treeningvarustust, ülipikki lõigutreeninguid, tunde kestvaid treeninguid liivamägedes või naabrimehe treeningute matkimist. See on individuaalne, isiklikele resurssidele vastav protsess.

Jooksmine on spordi alus ning treenimise põhitõed ei ole ajas muutunud - piisab, kui heita pilk Eesti kõigiaegade kergejõustiku edetabelisse ning näeme, et tabel on päris kenasti “trendidele” vastu pidanud.

Mõtteid on palju aga nendest juba treeningutel...

 

Haridus

2009 Tallinna Ülikool. Magistri kraad. Kehakultuuri õpetaja.

2006 Tartu Ülikool. Bakalaureuse kraad. Kehaline kasvatus ja sport. Sportlik eriala: kergejõustik.

 

Treenerid, kelle näpunäidete järgi ise treeninud olen.

2005-2018 Enn Sellik 

2003-2005 Taivo Mägi 

2000-2002 Uno Källe 

 

 

PB:

10km  32.21 (Vantaa 2013)

Poolmaraton 1:10.36 (Tallinna 2009)

Maraton 2:29.33 (Utrecht 2012)

Suurim õnnestumine: Helsinki City Run 2013 (21,1km) Võit 

Tutvu teiste treeneritega

Tee tutvust treeneritega, kes meie treeninguid läbi viivad.

Kui korra spordiga tegelema hakata, siis enam ilma ei tahagi olla. See saab üheks elu osaks, mis muudab indiviidi sõltuvaks trennijärgsest enesetundest. Võib tunduda, et on raske alustada, kuid peale trenni on rõõmutunne suur ning kui tulemusi ja arengut on ka näha, siis on veel imelisem tunne. Sport hoiab meele ja vaimu tervena!

Spordis on väga oluline järjepidevus ja suur tahe. Need käivad käsikäes. Kui tahad tulemusi, pead järjepidevalt tööd tegema ja vaeva nägema. Aga sa pead ka sellest tegevusest rõõmu tundma. Kui oma tegevust armastad, ei ole probleem varahommikul trenni minna või hilisõhtul pärast pikka tööpäeva tosse jalga tõmmata. Sea omale kõrged eesmärgid ja hakka nende poole püüdlema. KÕIK ON VÕIMALIK!

Sport kui elustiil. Leia endale meelepärane sportlik tegevus ja tunne sellest rõõmu. Ära kunagi lase kellelgi öelda, et Sa ei saa hakkama või Sa ei suuda. Suudad, saad - kui vaid TAHAD! Tuleb teha tööd, et pärast ei peaks ütlema "oleks, poleks, võiks".