Liigu edasi põhisisu juurde

TREENINGTEENUS

ALGAJAST EDASIJÕUDNUTENI

RÜHMATREENINGUD

Trennid toimuvad Pärnu linnas ja Pärnu lähiümbruse maastikuil

TREENINGPLAANID

Telli meilt personaliseeritud treeningplaan

KOGENUD TREENERID

Rohkem kui 25 kombineeritud aastat treenerikogemust

Treeningtiim OÜ

OÜ Treeningtiim on asutatud 2018 aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset ja asjatundliku treeningteenust algajast edasijõudnule. Kui soovid treenida süstemaatiliselt ja eesmärgipäraselt, oled õiges kohas.

Treeningtiimi rühmatreeningud toimuvad põhiliselt Pärnu linnas ja Pärnu lähiümbruse maastikuil.

Individuaalsed treeningplaanid. Valmistu jooksuks või triatloniks.

Eelkõige keskendutakse jooksualade treenimisele aga kindlasti saab ka häid nõuandeid teiste kergejõustikualade harrastamisel.

Lisaks pakume jõuettevalmistus treeninguid.

Treeningtiimi asutajad ja treenerid on Romet Mihkels ja Ralf Lipp. Mõlemad treenerid on Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna 2006 aasta lennust, meil on sarnane nägemus treeningtööst ja sellest, kuidas jõuda tulemusteni. Abitreeneriks on meil Anete Siman.

Soovid parandada oma tervist, tahad saada paremaks jooksjaks või läbida triatloni – ära kõhkle.

Võta ühendust meiega ning liitu Treeningtiimi treeningutega

Treenerid
Romet, Ralf ja Anete

Meie Partnerid

Sport kui elustiil. Leia endale meelepärane sportlik tegevus ja tunne sellest rõõmu. Ära kunagi lase kellelgi öelda, et Sa ei saa hakkama või Sa ei suuda. Suudad, saad - kui vaid TAHAD!
Ralf Lipp
Treener
Spordis on väga oluline järjepidevus ja suur tahe. Need käivad käsikäes. Kui tahad tulemusi, pead järjepidevalt tööd tegema ja vaeva nägema. Aga sa pead ka sellest tegevusest rõõmu tundma. Kui oma tegevust armastad, ei ole probleem varahommikul trenni minna või hilisõhtul pärast pikka tööpäeva tosse jalga tõmmata. Sea omale kõrged eesmärgid ja hakka nende poole püüdlema. KÕIK ON VÕIMALIK!
Romet Mihkels
Kergejõustiku treener
Kui korra spordiga tegelema hakata, siis enam ilma ei tahagi olla. See saab üheks elu osaks, mis muudab indiviidi sõltuvaks trennijärgsest enesetundest. Võib tunduda, et on raske alustada, kuid peale trenni on rõõmutunne suur ning kui tulemusi ja arengut on ka näha, siis on veel imelisem tunne. Sport hoiab meele ja vaimu tervena! .
Anete Siman
Treener
Ralf Lipp Treener Romet Mihkels Kergejõustiku treener Anete Siman Kergejõustiku treener