Liigu edasi põhisisu juurde

TREENINGTEENUS

ALGAJAST EDASIJÕUDNUTENI

RÜHMATREENINGUD

Trennid toimuvad Pärnu linnas ja Pärnu lähiümbruse maastikuil

TREENINGPLAANID

Telli meilt personaliseeritud treeningplaan

KOGENUD TREENERID

Rohkem kui 25 kombineeritud aastat treenerikogemust

Treeningtiim OÜ

OÜ Treeningtiim on asutatud 2018 aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetset ja asjatundliku treeningteenust algajast edasijõudnule. Kui soovid treenida süstemaatiliselt ja eesmärgipäraselt, oled õiges kohas.

Treeningtiimi rühmatreeningud toimuvad põhiliselt Pärnu linnas ja Pärnu lähiümbruse maastikuil.

Individuaalsed treeningplaanid. Valmistu jooksuks või triatloniks.

Eelkõige keskendutakse jooksualade treenimisele aga kindlasti saab ka häid nõuandeid teiste kergejõustikualade harrastamisel.

Lisaks pakume jõuettevalmistus treeninguid.

Treeningtiimi asutajad ja treenerid on Romet Mihkels ja Ralf Lipp. Mõlemad treenerid on Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna 2006 aasta lennust, meil on sarnane nägemus treeningtööst ja sellest, kuidas jõuda tulemusteni. Abitreeneriks on meil Kerstin Harjakas.

Soovid parandada oma tervist, tahad saada paremaks jooksjaks või läbida triatloni – ära kõhkle.

Võta ühendust meiega ning liitu Treeningtiimi treeningutega

Treenerid
Romet, Ralf ja Kerstin

Meie Partnerid

Sport kui elustiil. Leia endale meelepärane sportlik tegevus ja tunne sellest rõõmu. Ära kunagi lase kellelgi öelda, et Sa ei saa hakkama või Sa ei suuda. Suudad, saad - kui vaid TAHAD!
Ralf Lipp
Treener
Spordis on väga oluline järjepidevus ja suur tahe. Need käivad käsikäes. Kui tahad tulemusi, pead järjepidevalt tööd tegema ja vaeva nägema. Aga sa pead ka sellest tegevusest rõõmu tundma. Kui oma tegevust armastad, ei ole probleem varahommikul trenni minna või hilisõhtul pärast pikka tööpäeva tosse jalga tõmmata. Sea omale kõrged eesmärgid ja hakka nende poole püüdlema. KÕIK ON VÕIMALIK!
Romet Mihkels
Kergejõustiku treener
Sport muudab elu täielikult. Hommikul tööle minnes ja õhtul koju tulles tekitab see elus ühe suure rutiini, kui aga inimesed leiavad enda elus spordi, muudab see kogu elu. Inimesed muutuvad palju õnnelikumaks, enesekindlamaks, ning kindlasti on tunda, et stressi ega väsimust ei ole enam. Igaüks peab leidma endale viisi kuidas lõõgastuda ning argipäeva muredest ja kohustustest eemalduda. Mina julgen soovitada - tehke sporti! .
Kerstin Harjakas
Treener
Ralf Lipp Treener Romet Mihkels Kergejõustiku treener Kerstin Harjakas Kergejõustiku treener