Töökogemus
2021 Treeningtiim
Kergejõustikutreener
Vanus : 21 aastat
Töökogemus : 2 aastat

Elukutse         

Kergejõustiku treener (EKR 3 kutse omandamisel)

Haridus:    

2007-2015 Pärnu Ülejõe Gümnaasium

2015-2018  Pärnu Ühisgümnaasium

Treenerid, tänu kellele olen inimesena see, kes olen.

Karin Juga - Põhikoolis kehalise kasvatuse õpetaja ja esimene treener. Kutsus mind trenni nii kaua kuni ma olin nõus.

Rauno Kirschbaum - Ta õpetas mulle, et tuleb järjepidevalt trennis käia, sest niisama tulemusi ei tule. Aitas leida alad, mis mulle sobivad.

Ando Palginõmm - Õpetas vahepeal kuulitõuget Rauno kõrvalt. Alati positiivne ja tundis tegemiste vastu huvi. Kindlasti üks toredamaid treenereid.

Romet Mihkels - Minu praegune treener, sõber ja suunaja. Aitab alati nii nõu kui ka jõuga. Kindlasti on õpetanud, et vigastused on vaja välja ravida. Üks eeskujusi mul.

 

Sportlase staaž : 2012 kuni tänaseni

Minu isiklikud :

60 meetri jooks 7,90

100 meetri jooks 12,32

200 meetri jooks 25,32

400 meetri jooks 60,32

kaugushüpe 5.62

2020. aasta Eesti meistrivõistlustel naiste 200 meetri jooksu finalist (6.koht 25,32)

Tutvu teiste treeneritega

Tee tutvust treeneritega, kes meie treeninguid läbi viivad.

Kui korra spordiga tegelema hakata, siis enam ilma ei tahagi olla. See saab üheks elu osaks, mis muudab indiviidi sõltuvaks trennijärgsest enesetundest. Võib tunduda, et on raske alustada, kuid peale trenni on rõõmutunne suur ning kui tulemusi ja arengut on ka näha, siis on veel imelisem tunne. Sport hoiab meele ja vaimu tervena!

Spordis on väga oluline järjepidevus ja suur tahe. Need käivad käsikäes. Kui tahad tulemusi, pead järjepidevalt tööd tegema ja vaeva nägema. Aga sa pead ka sellest tegevusest rõõmu tundma. Kui oma tegevust armastad, ei ole probleem varahommikul trenni minna või hilisõhtul pärast pikka tööpäeva tosse jalga tõmmata. Sea omale kõrged eesmärgid ja hakka nende poole püüdlema. KÕIK ON VÕIMALIK!

Sport kui elustiil. Leia endale meelepärane sportlik tegevus ja tunne sellest rõõmu. Ära kunagi lase kellelgi öelda, et Sa ei saa hakkama või Sa ei suuda. Suudad, saad - kui vaid TAHAD! Tuleb teha tööd, et pärast ei peaks ütlema "oleks, poleks, võiks".