Töökogemus
2006 kuni tänaseni Pärnu Spordikool
Kergejõustikutreener. Parimad õpilased: Ann Marii Kivikas. Eesti paremiku kuuluv sprinter (U18 Euroopa meistrivõistluste poolfinalist 100 ja 200 meetri jooksudes, noorte olümpiamängude 15.koht 200m jooksus, TV10 Olümpiastardi noorema vanuseklassi kõigi aegade rekord 600 meetri jooksus). PB: 100m 12,12 ; 200m 24,53: 400m 55,84; 600m 1.41,05. Elisa Annamaa. U16 vanuseklassi Balti meister kaugushüppes. PB: 600m 1.38,20 (TV10 Olümpiastardi vanema vanuseklassi kõigi aegade rekord). Kõrgushüpe 1.65. Kaugushüpe 5.60
2006 kuni tänaseni Sauga Põhikool
Kehalise kasvatuse õpetaja. Koolist välja sirgunud parim kergejõustiklane: Carlyn Pukk. Eesti paremikku kuuluv teivashüppaja (2x Eesti U16 vanuseklassi meister, Balti U18 vanuseklassi 3.koht). PB: 3.52
Vanus : 35 aastat
Töökogemus : 13 aastat

Elukutse          

Kergejõustiku treener  ja kehalise kasvatuse õpetaja.  Eesti Kvalifikatsiooniraamistiku (EKR) 6 tase – vanemtreener.

Haridus:     

1992-2002 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

2003-2006 Terviseteaduse Bakalaureus  (kehaline kasvatus ja sport). Tartu Ülikool.

Treenerid, tänu kellele olen inimesena see, kes olen.

Ando Palginõmm - Minu esimene treener. Õpetas iseseisvust ja hakkama saamist ka kõige raskemates olukordades.

Martin Kutman - Minu kõige suurem eeskuju, kelle põhimõtete järgi üritan ka ise teisi õpetada. Oli minu mentor ja sõber. Tõeline treener.

Leonhard Soom - Kui treenerist ilma jäin, oli Leonhard see, kes nõustus mind end edasi abistama. Oma ala ekspert, alati abivalmis ja toetav.

Minu Isiklikud:  kõrgushüpe 2.10

Tutvu teiste treeneritega

Tee tutvust treeneritega, kes meie treeninguid läbi viivad.

Sport muudab elu täielikult. Hommikul tööle minnes ja õhtul koju tulles tekitab see elus ühe suure rutiini, kui aga inimesed leiavad enda elus spordi, muudab see kogu elu. Inimesed muutuvad palju õnnelikumaks, enesekindlamaks, ning kindlasti on tunda, et stressi ega väsimust ei ole enam. Igaüks peab leidma endale viisi kuidas lõõgastuda ning argipäeva muredest ja kohustustest eemalduda. Mina julgen soovitada - tehke sporti!

Spordis on väga oluline järjepidevus ja suur tahe. Need käivad käsikäes. Kui tahad tulemusi, pead järjepidevalt tööd tegema ja vaeva nägema. Aga sa pead ka sellest tegevusest rõõmu tundma. Kui oma tegevust armastad, ei ole probleem varahommikul trenni minna või hilisõhtul pärast pikka tööpäeva tosse jalga tõmmata. Sea omale kõrged eesmärgid ja hakka nende poole püüdlema. KÕIK ON VÕIMALIK!

Sport kui elustiil. Leia endale meelepärane sportlik tegevus ja tunne sellest rõõmu. Ära kunagi lase kellelgi öelda, et Sa ei saa hakkama või Sa ei suuda. Suudad, saad - kui vaid TAHAD!