Töökogemus
2017 kuni tänaseni Paikuse Spordikeskus
Kergejõustikutreener
Vanus : 22 aastat
Töökogemus : 2 aastat

Elukutse         

Kergejõustiku treener

Haridus:    

2012-2015 Pärnu Hansagümnaasium

2017 - Loodus- ja terviseteaduste instituut  (kehakultuur). Tallinna Ülikool.

Treenerid, tänu kellele olen inimesena see, kes olen.

Romet Mihkels  Minu kergejõustiku karjääri jooksul ainuke treener, olen tänu temale just seal, kus kohas ma olema pean. Tänu temale olen leidnud enda elus koha treenerina. Altiuses algas minu treeneri karjäär. Kui Romet oli võistlustel, koolitustel või laagrites, juhendasin tema treeninggruppe mina. Kindlasti on Romet olnud minu elus suur motivaator. Kui trenni tehes tekkisid vigastused, siis alati oli Romet asja juures ja tahtis, et vigastused saaksid korralikult ravitud. Kindlasti on pakkunud palju tuge ka siis kui on tekkinud tunne, et enam ei taha trenni teha.

Sportlase staaž : 2009-2015

Tutvu teiste treeneritega

Tee tutvust treeneritega, kes meie treeninguid läbi viivad.

Sport muudab elu täielikult. Hommikul tööle minnes ja õhtul koju tulles tekitab see elus ühe suure rutiini, kui aga inimesed leiavad enda elus spordi, muudab see kogu elu. Inimesed muutuvad palju õnnelikumaks, enesekindlamaks, ning kindlasti on tunda, et stressi ega väsimust ei ole enam. Igaüks peab leidma endale viisi kuidas lõõgastuda ning argipäeva muredest ja kohustustest eemalduda. Mina julgen soovitada - tehke sporti!

Spordis on väga oluline järjepidevus ja suur tahe. Need käivad käsikäes. Kui tahad tulemusi, pead järjepidevalt tööd tegema ja vaeva nägema. Aga sa pead ka sellest tegevusest rõõmu tundma. Kui oma tegevust armastad, ei ole probleem varahommikul trenni minna või hilisõhtul pärast pikka tööpäeva tosse jalga tõmmata. Sea omale kõrged eesmärgid ja hakka nende poole püüdlema. KÕIK ON VÕIMALIK!

Sport kui elustiil. Leia endale meelepärane sportlik tegevus ja tunne sellest rõõmu. Ära kunagi lase kellelgi öelda, et Sa ei saa hakkama või Sa ei suuda. Suudad, saad - kui vaid TAHAD!